Faraway 3: Arctic Escape

Bulmaca

9
Faraway 3’teki tüm yeni tapınaklardan kaç: Arctic Escape, kafa yoran ve keşfedilecek birçok yeni heyecan verici konumlar ile bulmacalarla doludur. Bu oda kaçma oyunu bulmaca çözme becerinize meydan okuyacaktır. Bir milyonun üzerinde oyuncusu olan tüm zamanların en iyi kaçma oyunlarından birisine devam edin! Oda kaçış bulmaca oyunu tamamen zihninize meydan okuyacak, sizi saracak & saatler süren harika bir mobil oyun eğlencesi sunacaktır.

BÜYÜLEYİCİ HİKAYE
Kayıp babanı aramak için olan yolculuk başlayayı birkaç yıl oldu. Kafa yoran birçok bulmacayı çözdükten sonra, son girdiğiniz geçit sizi araştırılacak donmuş yeni tapınaklarla dolu yeni bir soğuk kıtaya götürdü. Arkasında bıraktığı notları hala bulurken, babanızı bulmaya yaklaştınız gibi gözüküyor. Tapınak labirentlerinden kaçmak için çevreyi gözlemleyin, ögeleri toplayın, aygıtları manipüle edin ve kafa karıştırıcı bulmacaları çözün.

KARMAŞIK BULMACALAR
Kaçış bulmacalarıyla dolu 18 yeni tapınağı keşfedin. Başladığınız andan itibaren sizi etkisi altına lacak 3D dünyasını keşfedin. Dön, bakın ve kafa yoran bulmacalar ile karmaşıklıkları keşfedin.

GENİŞ BİR DÜNYA
Keşfedilecek birçok sırrıyla bir kaçış oyununda bulabileceğiniz en hoş soundtrack’ler ve 3D dünyayı gezinmek için en kolay navigasyonla beraber rahatlayın.

GİZEM DEVAM EDİYOR
Babanızın kayıp günlüğünden bulacağınız daha pek çok sayfa var, belki bu sayede ailenizin geçmişini açığa kavuşturabilirsiniz. Bu, sizi saatlerce meşgul tutacak bir kaçış oyunudur!

YENİ ÖZELLİKLER
Oyunda, kamera fotoğraf çekip sonrasında kullanım için kaydetmenize olanak sağlamaktadır.

ÜCRETSİZ OLARAK DENEYİN
Kalan seviyeleri satın alıp sizi etkisi altında bırakacak Faraway 3:Kutup Kaçışı hikayesinin tamamını deneyimlemeye karar vermeden önce, 9 ücretsiz kaçış seviyesinin tadını çıkarın.

SÜPER GENİŞ EKRAN DESTEĞİ
Bu bulmaca oyunu, yeni 18:9 telefonlarda oldukça güzel görüntülenir ve tablet aygıtlatlarda da çok başarılıdır. Zarif görünen harika ve oldukça detaylı grafiklerin keyfini sürün.

Faraway 3: Kutup Kaçışı ile oda kaçış oyunlarının & bulmacalarının yepyeni büyülü dünyasına girin.

Fiyatı:
Bedava
İndirme Boyutu:
Yaklaşık 100 MB
İnternet Bağlantısı:
Gerekmiyor