Modern Combat Versus: Çok Oyunculu Çevrimiçi FPS

Grafik: 5/5

Oynanış: 4.8/5

Eğlence: 4.6/5

Çıkmasını 4 gözle beklediğimiz Modern Combat Versus sonunda çıkışını gerçekleştirdi. Oyunu indirenlerin büyük çoğunluğu hayal kırıklığı yaşadı, çünkü Modern Combat Versus sadece üst seviye cihazlar için tasarlanmış bir oyun. Benim cihazım lg g5’te bile takılmalar oluyor. Oyunda sadece bölgeyi ele geçirme modu mevcut. Dörder kişilik ajanlardan oluşan takımlarla bölgeyi ele geçirip 100 puan toplayan takım oyunu kazanıyor. Klasik bir fps oyunu gibi gözüksede, Clash Royale gibi, kupa ve lig sistemi mevcut. Yine Clash Royale gibi oyunu kazandıktan sonra bir sandık veriyor. Tahmin edebileceğiniz gibi sandıklardan ajanlar, altın ve oyun parası gibi öğeler çıkıyor. Bunlarla ajanlarımıza level atlatabiliyoruz.

Oyunda kullanabileceğimiz 12 ajan var ve bu ajanların kendine has özellikleri bulunuyor.
Dörder kişilik bölge ele geçirme oyunu kesinlikle zevkli ama sürekli bölge ele geçirme modu oynamak bir yerden sonra sıkıcı olacaktır. İleride yeni oyun modlarının eklenmesi şart.

Modern Combat Versus’u kısaca değerlendirirsek:
Artıları: Mükemmel grafiklere ve iyi bir oynanışa sahip. Clash royale gibi kupa sistemi olması da, oyundaki rekabeti üst seviyelere taşıyor.

Eksileri: Malesef düşük sistemli telefonlar Modern Combat Versus’u oynatamıyor.


Fiyatı
Bedava
İndirme Boyutu
Yaklaşık 1.7 GB
İnternet Bağlantısı
Oynamak İçin Gerekli