World Soccer King

7.5
Tüm dünyadan oyunculara karşı gerçek futbol mücadelesine katıl. Şık ve basit kontroller ve şaşırtıcı derinlikteki takım yönetimi ile World Soccer King, gerçek futbolu çok oyunculu maçlarla cep telefonlarına getiriyor. Dünyanın meşhur stadyumlarına git, goller at, maçlar kazan, şampiyon ol ve takımını tüm zamanların en iyisi yap! Arkadaşlarınla da oynayabilirsin!

World Soccer King’de takım arkadaşlarına rakip defans hattının içinden bir dizi kilit açıcı pas vermelisin. Kontrollerde ustalaşmak kolaydır. Her türlü vuruşu yapmak için topu sürükleyip bırak: kısa pas, uzun pas, orta ve şut! Oyun içinde topa her sahip olduğunda, bir sonraki şutu ayarlayabilmen için oyun duraklatılır. Ama hızlı davranmayı unutma çünkü rakiplerin araya girmek için pres yapmaya başlar! Burada faul veya ofsayt yok, yani her maç son derece hareketlidir ve sadece 3 dakika sürer. Hızlı davranman gerek!

Maçları kazandıkça kapsülleri al ve bunları yeni futbolcuları keşfetmek veya kendi futbolcularını geliştirmek için kullan: Forvetler, Orta Saha Oyuncuları, Savunma Oyuncuları ve Kaleciler! En iyi oyuncularını doğru taktiklerle yönet ve farklı rakip takımlara karşı onların tüm potansiyellerini kullan. Takımının diziliş ve forma seçimi hem yeni stratejileri açar hem de oyuncuların çeşitli istatistiklerini güçlendirir.

Yani öğrenmesi kolay, hemen alışkanlık yapan ve ustalaşması keyif veren eğlenceli bir PvP oyunla iyi zaman geçirmek istersen bu senin için en iyi seçenek olabilir. Bu yolda birlikte yürüyeceğin takımı seç ve bir sonraki Dünya Futbol Kralı sen ol!

ÖZELLİKLER
– Gerçek zamanlı online çok oyunculu heyecan verici Futbol maçları.
– Basit ve sezgisel kontroller: Pas vermek ve şut çekmek için sadece kaydır ve bırak!
– World Soccer King’de faul veya ofsayt yoktur. İçgüdülerini dinle ve topu kapmak için mücadele et!
– Kapsülleri açarak güçlü yeni oyuncuları keşfet ya da var olan oyuncularını geliştir.
– Kupaları topla ve daha yüksek seviyelere çıkarak daha büyük ödüller için daha güçlü rakiplerle karşılaş.
– Haftalık liglerde yükselerek kapsüller ve para kazan.
– Ücretsiz hediyeler göndermek ve almak için Facebook ile bağlan!
– Ailen ve arkadaşlarınla online maçlar yap!

Fiyatı:
Bedava
İndirme Boyutu:
Yaklaşık 60 MB
İnternet Bağlantısı:
Gerekli